hepa
13 دی 1401 - 09:36

ابرقدرت‌ها از نام «قاسم سلیمانی» واهمه داشتند

رئیس بنیاد امام خمینی پاکستان و مدیر شبکه خبری «سچ تی وی» با بیان اینکه ابرقدرت ها از نام سردار سلیمانی واهمه داشتند، گفت: سردار سلیمانی اهداف استعمارگران را ناکام گذاشت.

خبرگزاری مهر، گروه بین الملل: سید افتخار حسین نقوی، رئیس بنیاد امام خمینی پاکستان و مدیر شبکه خبری «سچ تی وی» در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری مهر با اشاره به ویژگی های شهید سلیمانی تصریح کرد: او از مردان مجاهد بود. خدماتی که وی ارائه داد، فراموش نشدنی است. سردار سلیمانی در مکتب کربلا تربیت شده بود. او در مکتب شهادت تربیت شده بود و حامی مظلومان بود. این سردار بزرگ همیشه آرزوی شهادت داشت. کسی که شهادت طلب است از هیچ کس نمی هراسد. وی یک مومن واقعی بود. می توان گفت که سردار سلیمانی یک الگوی کامل در حوزه اخلاق اسلامی بود.

رئیس بنیاد امام خمینی پاکستان در ادامه اظهار داشت: سردار سلیمانی شب و روز در در حال جهاد بود. وی یک نسل را برای جهاد تربیت کرد. کسی که به خدا ایمان دارد از هیچ کس نمی ترسد. ابرقدرت ها از نام قاسم سلیمانی واهمه داشتند. آنها خیال می کردند اگر قاسم سلیمانی را از بین ببرند، موفق به تحقق اهداف مذموم و پلیدشان می شوند، اما این اتفاق نیفتاد و آن ها ناکام ماندند. در واقع، آن ها نمی دانستند که بعد از شهادت شهید سلیمانی این مَرد مجاهد و وفادار رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران و عاشق امام زمان (عج)، از هر قطره خونش صدها سلیمانی دیگر سربرمی‌آورند.

سید افتخار حسین نقوی همچنین عنوان کرد: موفقیت شهید سلیمانی این بود که توانست اراضی اشغالی سوریه و عراق را از لوث داعش، آمریکا و اسرائیل آزاد نماید. وی اهداف پلید استعمارگران و ابرقدرت ها و در رأس آنها ایالات متحده آمریکا برای ضربه زدن به اسلام را با ناکامی مواجه ساخت.

وی افزود: شهید سلیمانی نماد انسانی بود که از خداوند می ترسید. او تنها از خداوند می ترسید و نه از غیر او. راز موفقیت شهید سلیمانی همین بود. اگر شما از خدا هراس داشته باشید، ایمانتان قوی است و کسی نمی تواند شما را شکست دهد. قاسم سلیمانی نه در گفتار که در عرصه عمل، به همگان درس بزرگی داد.

رئیس بنیاد امام خمینی پاکستان و مدیر شبکه خبری سچ تی وی همچنین خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی به همراه یار دیرینه اش ابو مهدی المهندس به آرزوی خود رسیدند و شهید شدند. یکی از ویژگی های مهمی که در شهید سلیمانی وجود داشت، این بود که وی تابع رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران بود. درجات وی بالاست و ان شاء الله بالاتر نیز می رود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 951551